Архів номерів
Міжвідомчого тематичного наукового збірника «Виноградарство і виноробство»
Збірник № 2 за 2023 рік
Збірник № 1 за 2022 рік
Збірник № 58 за 2021 рік
Збірник № 57 за 2020 рік
Збірник № 56 за 2019 рік
Збірник № 55 за 2018 рік
Збірник № 54 за 2017 рік
Збірник № 53 за 2016 рік
Збірник № 52 за 2015 рік

Ліцензійна угода-повідомлення

Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова» НААН України власник виняткових прав, щодо всіх номерів Збірнику та статей в ньому від самого початку його заснування (1964 рік) та по сьогоднішній час, на безвідкличній основі надає кожному право використовувати всі номери цього Збірнику та статей в ньому на умовах наступної ліцензійної угоди:

Із Зазначенням Авторства – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-SA 4.0)
це спрощений виклад (а не замінник) ліцензії.
Повний текст цієї ліцензії розміщено на наступній веб сторінці мережі Інтернет:
https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/legalcode.uk

Ви можете вільно:
Поширювати – копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі.
Змінювати – реміксувати, трансформувати, і брати матеріал за основу для будь-яких цілей, навіть комерційних.
Ліцензіар не може відкликати ці дозволи поки Ви дотримуєтесь умов ліцензії.

На наступних умовах:
Зазначення Авторства – Ви маєте вказати автора, розмістити посилання на ліцензію та вказати чи було внесено зміни до твору. Ви можете зробити це у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювати враження стосовно того, що ліцензіар підтримує чи схвалює Вас або Ваше використання твору.
Поширення На Тих Самих Умовах – Якщо Ви реміксуєте, трансформуєте матеріал, засновуєте свій твір на матеріалі, Ви повинні розповсюджувати свої твори на умовах тієї ж ліцензії, що й оригінал.
Без додаткових обмежень – Ви не можете висувати додаткові умови або застосовувати технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.

Повідомлення:
Ви можете не дотримуватись умов ліцензії в частині, що стосується частин матеріалу, котрі знаходяться у суспільному надбанні, або коли Ваше використання дозволене застосованими виключеннями та обмеженнями авторського права.
Не надається жодних гарантій. Ліцензія може не надавати всіх необхідних дозволів, необхідних для Вашого використання матеріалу. Наприклад, інші права, такі як право на зображення особи, на приватне життя або особисті немайнові права можуть обмежувати Ваші можливості використовувати матеріал.